Klasické masáže

Trápí Vás bolest zad, nebo si chcete jen příjemně zarelaxovat a nechat hýčkat své tělo? Klasické Masáže odstraňují únavu a bolesti svalového napětí, bolesti zad, zmírňují bolesti kloubů a bolesti hlavy, příznivě působí na pohybový aparát, uvolňují psychické stresy, zlepšují duševní pohodu a celkově regenerují Váš organismus. Cílem klasické masáže je harmonizace Vašeho těla a duše prostřednictvím profesionálně a citlivě prováděných doteků a hmatů zkušeného maséra/masérky. Vřele Vám doporučujeme pravidelně se starat o své tělo a duši a dopřát si relaxační a regenerační masáž v našem masážním studiu Aithér. Vhodným doplňkem klasické masáže může být Detoxikace Body Detox

Jak již bylo řečeno výše, masáž slouží ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbaného nedostatkem pohybové činnosti i dalšími zdravotně negativními vlivy. Mechanický účinek klasické masáže spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízy z periferie do oběhového centra. Během klasické masáže dojde k posílení krevního oběhu, uvolnění svalstva, prokrvení a regeneraci pokožky. Masážní prostředky používané při masáži v našem masážním studiu jsou čiště přírodní oleje z rostlin, které působí aromaterapeuticky, tj. i na vaši mysl a prohlubují relaxaci a regeneraci Vašeho těla i duše.

Klasická masáž je využívána k upevnění tělesného a duševního zdraví, k posílení organismu, ke zvýšení výkonnosti, nebo k osvěžení po fyzické i psychické námaze a může být zacílena na jakoukoliv část Vašeho těla. V závislosti na požadavku nebo potížích klienta Vám nabídneme všechny typy klasické masáže a jejich libovolné kombinace na naše doporučení nebo přání klienta, tedy:

 1. Masáž šíje
 2. Masáž zad
 3. Masáž hýždí
 4. Masáž dolních končetin
 5. Masáž horních končetin
 6. Masáž hrudníku
 7. Masáž břicha

Ve studiu Aithér se Vám dostane odborně, citlivě a efektivně prováděné masáže, která splní svůj cíl a umožní Vám plně relaxovat a regenerovat a zárověň si užívat příjemných dotyků v průběhu masáže. Po dlouholetých zkušenostech Vám můžeme doporučit tyto kombinace klasické masáže, které jsou zacíleny na běžné pohybové a pracovní stereotypy naší civilizace:

Doporučujeme následující klasické masáže:

 1. Masáž šíje, zad a hýždí - výborná celková regenerace organismu a uvolnění fyzických i energetických bloků. Zvlášť doporučená pro osoby pracující v sedavých typech zaměstnání (u počítačů, řidičů atp.).
 2. Masáž nohou a hýždí - obzvláště vhodná pro osoby, které více zatěžují dolní končetiny (číšníci a servírky atp.). Ulehčuje srdci a nohám, osvěžuje (pomáhá návratu krve z končetiny zpět k srdci).
 3. Masáž hrudníku a břicha - masáž uvolňující stres a napětí v oblasti břicha a hrudníku. Obzvláště vhodná pro psychicky a citově zatížené osoby nebo pro osoby, které fyzicky namáhají tyto svalové partie.
 4. Celková masáž - komplexní regenerace a relaxace organismu upravující svalový tonus, posilující a upevňující duševní a fyzické zdraví. Osvěžující po fyzické a psychické námaze.

V začátku každé klasické masáže u nás v masážním studiu Aithér se Vám dostane standardně prováděné předehřívací procedury, která připraví Vaše tělo a svaly na masáž a zvýší regenerační účinky masáže zatímco Vy budete příjemně relaxovat. Předehřívání se provádí přiložením rašelinového zábalu nahřátého v horké lázni.

Kontraindikace klasické masáže

Více informací o situacích, kdy se masáže nedoporučují, najdete v sekci Kontraindikace masáží

Upozornění: kopírování jakékoliv části těchto stránek (texty, obrázky) je zakázano!
© 2009 - 2024 PRAHA-MASÁŽE.INFO: Všechna práva vyhrazena

Webmaster: Václav Gerla
Vítáme Vás na stránkách studia...
TOPlist