Masáže horkými lávovými kameny

Hledáte maximální relaxaci a načerpání energie. Masáž lávovými kameny (nebo také masáž horkými lávovými kameny, masáž horkými kameny) patří mezi nejpříjemější relaxační a regenerační masáže. Svými relaxačními a regeneračními účinky jistě uspokojí i ty nejnáročnější klienty, kteří chtějí načerpat energii a regenerovat svaly a měkké tkáně pomocí masáže. Správně provedená masáž lávovými kameny Vás dovede k absolutní relaxaci a uvolnění, a mnohdy vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Masáž horkými lávovými kameny může být vhodný doplněk klasické masáže. V našem masážním studiu se o exkluzivní a relaxační provedení masáže lávovými kameny postarají profesionální masérky, které se Vám a Vašemu tělu budou věnovat s maximální a citlivou péčí.

Masáž horkými lávovými kameny se provádí speciálními lávovými kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých energetických drahách (meridiánech) a bodech a posilují proudění energie ve Vašem těle. Tyto lávové kameny mají zároveň i silnou energetickou vibraci a jsou předem nahřívány ve vodní lázni na teplotu 40 – 50 °C, která je příjemná a snesitelná pro Vaši kůži.

Horké lávové kameny se po nahřátí přikládají na důležitá energetická místa, nebo místa na těle, kde se předpokládá zvýšené ukládání napětí ve svalech a tedy místa, kde jsou časté svalové bolesti nebo se zde ukládá svalové napětí. Lávové kameny prohřejí tkáň a svými vibracemi uvolní zatuhlá svalová napětí a bolesti svalů. Při masáži se používají lávové kameny, které mají silnou energetickou vibraci a obsahují velké množství železa. Uvolňováním kovových iontů přispívá k urychlení regenerace tkání a rychlému odstraňování bloků na meridiánech. Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo, takže masér může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně. Zároveň se lávové kameny stávají velmi konejšivou a příjemnou masérskou pomůckou, která v rukách maséra příjemně hýčká unavené svaly a nechává relaxovat tělo i mysl. Tímto nesmírně příjemným způsobem jsou postupně uvolněny jednotlivé partie a svaly těla, které jsou střídavě masírovány lávovými kameny i bez nich, či jsou případně doplňovány technikami z jiných masáží (například velmi příjemné havajské masáže lomi-lomi).

Horké lávové kameny stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů. Masáž odstraňuje svalové spasmy a blokády, vyživuje meziobratlové vazy spolu s použitým olejem, urychluje regeneraci, prohlubuje relaxaci a energetické toky v těle, prohřívá celé tělo a celkově uvolňuje centrální nervovou soustavu.

Masáže horkými lávovými kameny dále pomáhají při:

 1. otocích zaviněných přílišným zadržováním tekutin v těle
 2. odstraňování bolesti krční páteře
 3. všech bolestech zad
 4. premenstruačním syndromu
 5. kloubních onemocněních

Kontraindikace masáže horkými lávovými kameny:

 1. vysoký krevní tlak
 2. nemoci srdce
 3. rakovina a poruchy mízního systému
 4. cukrovka
 5. těhotenství
 6. přecitlivělost na teplo
 7. virové a infekční nemoci
masáže, terapie masáže, terapie masáže, terapie masáže, terapie masáže, terapie
Upozornění: kopírování jakékoliv části těchto stránek (texty, obrázky) je zakázano!
© 2009 - 2024 PRAHA-MASÁŽE.INFO: Všechna práva vyhrazena

Webmaster: Václav Gerla
Vítáme Vás na stránkách studia...
TOPlist