Ohlasy klientů


Masáže, manuální terapie

paní Kamila 62 let

Do studia Aithér Praha 10 mě dovedla bolest a nepříjemné svíravé pocity a tlaky na hrudníku a bolesti zad a krční páteře. Zprvu jsem byla velmi skeptická k tomu, zda jde vůbec takovéto bolesti řešit, navštívila jsem už do té doby tolik lékařů, rehabilitačních terapií, ale bez znatelných a hlavně dlouhodobých vlivů a uvolnění bolesti. Po první terapii v Aithér Praha 10 jsem bolesti vůbec necítila, ale po pár dnech byl můj stav stejný. Velké změny bolesti však nastaly po třetí až páté terapii, kdy jsem přestala vnímat tlaky na hrudníku, bolest krční páteře a hlavy naprosto zmizela. Najednou cítím, že se mi lépe dýchá, mám více energie, nemusím věnovat celý den pozornost nepříjemným pocitům na hrudi nebo v zádech a mohu si užívat života nebo bez problémů pracovat. A co je úžasné, lepší se to stále a pozvolně a nevrací se to do původních bolestivých stavů. Je to skvělé, takovéhle pocity, nebo spíše necítění žádného omezení jsem neměla určitě již více než deset patnáct let.

pan Jarda 40 let

V Aithéru v Praze 10 jsem se objevil náhle, mohla za to ukrutná bolest v bedrech, když jsem se ohnul pro krabici s mým oblíbeným vínem. Bohužel veškeré akce lékařů nepomáhali, tak jsem si řekl, že zkusím jinou možnost a vyplatilo se mi to. Nevím co to se mnou Václav prováděl, zvláštním tlakem působil na mé nohy a hýždě a téměř se nevěnoval zádům. Pak řekl postavte se, jak se cítíte. V duchu jsem si říkal, jaká asi může být změna, když se těch zad ani nedotkl, ale… Jakmile jsem se postavil bolest byla fuč, úplně pryč! Přišel jsem ještě dvakrát, protože stále přetrvával takový mírný tah v zádech, ale ten po těchto dalších sezeních přešel. Úžasné, kdyby mi to někdo vyprávěl, nevěřil bych, ale zažil jsem to na vlastní kůži. Studio Aithér Vám můžu s radostí doporučit.

Míla 34 let

Do té doby co jsem byla v Aithéru na Praze 10 jsem nepoznala nic příjemnějšího a tak krásně relaxujícího jako je masáž horkými lávovými kameny. Příjemná atmosféra, personál a citlivý a hřejivý dotek lávových kamenů mě znovu nabil energií a vnitřní pohodou. Už se těším na další masáž v Aithéru.

Upozornění: kopírování jakékoliv části těchto stránek (texty, obrázky) je zakázano!
© 2009 - 2024 PRAHA-MASÁŽE.INFO: Všechna práva vyhrazena

Webmaster: Václav Gerla
Vítáme Vás na stránkách studia...
TOPlist