Havajské masáže Lomi-Lomi

Hledáte relaxaci při masáži s trochou exotiky, ale zároveň chcete uvolnit své prací unavené a ztuhlé tělo? Vyzkoušejte relaxační havajskou masáž u nás ve studiu Aithér. Tato masáž je naprosto jedinečná ve své celistvosti. Zažíváme při ní dotykovou euforii. Jakoby nás masírovali alespoň čtyři Havajané naráz. Havajská masáž nám nedovolí „nevypnout“.

Havajská masáž „Lomi Lomi“ je masáž, která je staletí prováděná na Havajských ostrovech, odkud pochází. Vychází z plynulých masážních hmatů. Tyto masážní hmaty mají vysoký relaxační a terapeutický účinek a svou rytmikou, a energetickým potenciálem si získali mnoho příznivců. Přirozenou součástí Havajské masáže "Lomi Lomi" je použití aromaterapie a exotických olejů, které umocňují pocit relaxace, klidu a pohody dodaný touto masáží.

Původní obyvatelé Havaje se dívají na proudění energie je takto: Myšlenka nebo přesvědčení umí zablokovat proudění energie úplně stejně jako to umí svalové napětí. Havajská masáž lomi lomi uvolňuje svalové blokády a iniciuje proudění životní energie harmonickým směrem. Havajská masáž Lomi lomi není jen fyzickou zkušeností, ale dotýká se také emocionální, mentální a spirituální sféry lidského bytí. Původní obyvatelé Havaje sjednocují všechny aspekty těla. To znamená, že tělesné, duševní, emocionální a duchovní tělo společně formuje člověka. Havajané jsou toho názoru, že když je harmonizace masáží správně provedena na jedné úrovni, zasahuje i do ostatních úrovní lidského organizmu.

Masáž je předávána plynulými rytmickými pohyby pomocí dlaní a předloktí. Někteří lidé pocit z masáže popisují jako jemné vlny přecházející přes tělo. Dalším rysem je to, že dvě odlišné části těla jsou masírovány ve stejném momentě. Například jedna paže nebo dlaň pracuje na rameni a druhá dlaň pracuje na protilehlém kyčli. To pomáhá příjemci se zcela uvolnit, protože pro jeho pozornost je velmi obtížné se soustředit na dvě odlišné partie najednou. Pokud se nepracuje na izolovaných částech těla, tak je dosaženo hlubokého pocitu rovnováhy a harmonie.

Havajská masáž lomi lomi je rytmická a intenzivnější masáž, proto je vhodná zejména pro klienty se základním svalovým korzetem, nebo klienty silnější postavy. Havajska masáž lomi lomi probíhá na masážním lůžku v doprovodu relaxační hudby a za použití esenciálních olejů.

Mezi hlavní účinky havajské masáže Lomi-Lomi patří:

  1. Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.
  2. Havajská masáž hluboce relaxuje a harmonizuje organizmus.
  3. Masáž odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí.
  4. Tato masáž velmi dobře a efektivně uvolňuje kloubní spojení.
  5. Havajská masáž, jako i jiné masáže, pomáhá detoxikaci organismu.

Kontraindikace havajské masáže Lomi-Lomi

Více informací o situacích, kdy se masáže nedoporučují, najdete v sekci Kontraindikace masáží

masáže, terapie masáže, terapie masáže, terapie masáže, terapie
Upozornění: kopírování jakékoliv části těchto stránek (texty, obrázky) je zakázano!
© 2009 - 2023 PRAHA-MASÁŽE.INFO: Všechna práva vyhrazena

Webmaster: Václav Gerla
Vítáme Vás na stránkách studia...
TOPlist