Medová masáž - detoxikační, ušní svíce

Medová masáž blahodárně působí na pokožku a zanechává jí sametově jemnou. Medová masáž očišťuje tělo od škodlivých látek nahromaděných nesprávným životním stylem.

Působí proti stresu, únavě, vyčerpání, napětí, chronickému onemocnění kloubů, opotřebování věkem a podporuje pročištění těla při jarních očistných kůrách. Je vhodná 2 krát v měsíci. Velmi důležité je dodržování pitného režimu (jako u každé masáže), aby se škodlivé látky odplavily z těla.

Masáž se provádí v leže na břiše. V oblasti zad podél páteře, kde se nachází nejvíce nervových zakončení, které ovlivňují většinu vnitřních orgánů v těle.Med se nanáší na podél páteře.Provádí speciálními pumpovacími hmaty, kterými se med vtírá do pokožky. Masáží se tělo očišťuje a zbavuje škodlivin a oslabování organizmu. V průběhu masáže med mění konzistenci a barvu, příčinnou je nejen vyplavování škodlivin, ale i aktivace vnitřních orgánů.

Posiluje imunitu, působí proti akné a celulitidě, zlepšuje spánek, snižuje stres, napětí, migrény a bolesti revmatického onemocnění svalů a kloubů.

Po masáží se cítíme příjemně unaveni. Masáž trvá 60 minut.

Ušní svíce teplem nahromaděný maz změkčí a vytvořený podtlak ho vysaje. Zároveň dochází k vyrovnávání tlaku přes Eustachovu trubici v celé oblasti hlavy a krku. Tepelný vliv pozitivně ovlivňuje zablokované toky energie v meridiánech, což jsou energetická vedení, jejichž úlohou je přeprava a rozvádění životní energie v organismu člověka.

Pokud máte alergie na med, otevřené rány, při poruchách krevního tlaku, masáž se nesmí provádět!

Ušní svíce - jednoduchá terapie při chronických stavech nedoslýchavosti. Hučení v hlavě, stresech a migrénách, psychická vypětí, přepracovanost, nedostatek prokrvení ucha.

Zmírnuje napětí v uchu, hlavě, uvolnuje usazeniny a stimuluje přirozenou tvorbu ušního mazu.

Teplo ze svíčky prohřívá i mikrosystém ušního boltce a působí tak na reflexní zóny,které touto stimulací příznivě ovlivnují průběh nemocí z nachlazení, upravují čistící lymfatické drenáže ucha.


Více informací o medové masáži a aplikaci ušních svící se dozvíte v článku Medová masáž a ušní svíce.

masáže, terapie masáže, terapie
Upozornění: kopírování jakékoliv části těchto stránek (texty, obrázky) je zakázano!
© 2009 - 2023 PRAHA-MASÁŽE.INFO: Všechna práva vyhrazena

Webmaster: Václav Gerla
Vítáme Vás na stránkách studia...
TOPlist