Petra Kukačková

Provozní Studia Aithér, fitness trenérka II. třídy, masérka a terapeutka Strukturální Integrace - Rolf terapie. Členka mezinárodní asociace strukturální integrace IASI a české asociace strukturální integrace CASI.

Nabízí sportovní a relaxační masáže na uvolnění těla a mysli.

Provádí sezení Strukturální Integrace - Rolf terapie proti bolesti celého těla a pohybového aparátu, navození volnějšího pohybu, zlepšení dýchání, uvolnění psychických a fyzických potíží, zlepšení správného držení a správných pohybových vzorců, odstranění chronických (dlouhodobých) potíží, svalového napětí a nastolení vnitřní rovnováhy.

Vaše tělo bude po strukturální integraci v mnohem větší rovnováze a bez bolesti. Nastaví se harmoničtější fungování vnitřních orgánů. Po 10 sezeních Rolf terapie se budete cítit volněji (odlechčení), jako byste za celý svůj život nosili na zádech batůžek, který po kompletních sezeních Rolf terapie sundáte. Obnoví se přirozená struktura těla a zvýší vytalita. Tělo se uspořádá do přirozené rovnováhy s gravitací. V průběhu 10 sezení je důležité se naučit správné pohybové vzorce, které Vám terapeut vysvětlí. Ukáže Vám správné pohyby a zároveň sezení propojí s terapií. Tím budou na vaše tělo působit dva vlivy, jak funkční tak strukturální. V průběhu 10 sezení se odnaučíte zlozvyky - stereotypy, které vám v životě působily napětí jak po fyzické, tak po psychické stránce.

masáže, terapie
Upozornění: kopírování jakékoliv části těchto stránek (texty, obrázky) je zakázano!
© 2009 - 2023 PRAHA-MASÁŽE.INFO: Všechna práva vyhrazena

Webmaster: Václav Gerla
Vítáme Vás na stránkách studia...
TOPlist